Učitelé naší školy
Hudební obor

Oddělení klávesových nástrojů:

Ivana Šebková – klavír / vedoucí odd. klávesových nástrojů

Sofie Čemusová – klavír

Natálie Heková – klavír, zpěv

Jitka Budilová – klavír, zobc. fl., příčná fl.

Miloslava Dragounová – klavír, zobc. fl. / pobočka Zlonice

Tamara Bernardová – klavír, zpěv

Lenka Machová – klavír, housle

Tereza Nová, DiS. – klavír

Bc. Natálie Egemová – klavír

Mgr. Vendula Chmelíková, DiS – klavír, EKN, zpěv

Libor Batěk – klavír, EKN

Zdeněk Beran – EKN, klavír

Petr Smetáček, DiS. – klavír

Larissa Sakvina – klavír

Jaroslav Krasničan – akordeon, EKN

 

Oddělení smyčcových nástrojů:

Lenka Machová – housle, klavír / vedoucí odd. strunných nástrojů

Mgr. Miriam Škachová – housle

Pavel Tomáško – violoncello, klavír

 

Oddělení strunných nástrojů:

Mgr. Martin Carvan – kytara / ředitel školy

Jan Judl – kytara, el. kytara, basová kytara

Lubomír Urban – kytara

Tomáš Frolík, DiS. – kytara

 

Oddělení dechových nástrojů:

Jitka Budilová – zobc. fl., příčná fl., klavír / vedoucí odd. dechových nástrojů

Miloslava Dragounová – zobc. fl., klavír / pobočka Zlonice

Rudolf Hyška – zobc. fl., klarinet, saxofon

Mgr. Vlastimil Trllo – zobc. fl., klarinet, saxofon

BcA. Radek Černý – zobc. fl., trubka, HN

Mgr. Markéta Jetelová, DiS – zobc. fl., příčná flétna

BcA. Jaroslav Škuta, DiS – zobc. fl., klarinet

BcA. Martin Thuma, DiS – zobc. fl., trubka, trombón, lesní roh, baskřídlovka

 

Oddělení bicích nástrojů:

Jan Jirotka – bicí / vedoucí odd. bicích nástrojů

 

Oddělení sólového zpěvu:

Štěpánka Taišlová – sólový zpěv, kom. sbor / vedoucí pěveckého odd.

Tamara Bernardová – sólový zpěv, klavír

Natálie Heková – sólový zpěv, klavír

Mgr. Vendula Chmelíková, DiS. – zpěv, klavír, EKN

Jaroslav Dobner – sólový zpěv

Daniel Klán – sólový zpěv

 

Hudební nauka:

Mgr. Stanislava Macáková – HN, PHV1, PHV2

BcA. Radek Černý – HN – konzultační hodiny

 

Orchestr Gamma:

Lenka Machová

 

Combo ZUŠ Slaný:

Libor Batěk

 

Saxy ZUŠ:

Rudolf Hyška

 

 

Taneční obor

Mgr. Jiří Horák – taneční průprava, současný tanec, taneční praxe / vedoucí tanečního odd.

Kateřina Klánová – taneční průprava, současný tanec, taneční praxe

 

Výtvarný obor

Vlasta Jonášová – výtvarná tvorba, výtvarná kultura / vedoucí výtvarného odd. 

Mgr. Světlana Kopecká – výtvarná tvorba, výtvarná kultura / pobočka Zlonice

Back to top