ZUŠ Slaný

Učitelé

HUDEBNÍ OBOR

Oddělení klávesových nástrojů:

  • Ivana Šebková – klavír / vedoucí odd. klávesových nástrojů
  • Sofie Čemusová – klavír
  • Natálie Heková – klavír, zpěv
  • Jitka Budilová – klavír, zobc. fl., příčná fl.
  • Miloslava Dragounová – klavír, zobc. fl. / pobočka Zlonice
  • Tamara Bernardová – klavír, zpěv
  • Lenka Machová – klavír, housle
  • Tereza Nová, DiS. – klavír
  • Bc. Natálie Pechrová – klavír
  • Mgr. Vendula Chmelíková, DiS – klavír, EKN, zpěv
  • Libor Batěk – klavír, EKN
  • Zdeněk Beran – EKN, klavír
  • Petr Smetáček, DiS. – klavír
  • Larissa Sakvina – klavír
  • Kristýna Jehličková - klavír
  • Barbora Glosová - klavír
  • Jaroslav Krasničan – akordeon, EKN

Oddělení smyčcových nástrojů:

  • Lenka Machová – housle, klavír / vedoucí odd. strunných nástrojů
  • Mgr. Miriam Škachová – housle
  • Pavel Tomáško – violoncello, klavír

Oddělení strunných nástrojů:

  • Mgr. Martin Carvan – kytara / ředitel školy
  • Jan Judl – kytara, el. kytara, basová kytara
  • Lubomír Urban – kytara
  • Tomáš Frolík, DiS. – kytara
  • MgA. Jindřich Klapetek - kytara

Oddělení dechových nástrojů:

  • Jitka Budilová – zobc. fl., příčná fl., klavír / vedoucí odd. dechových nástrojů
  • Miloslava Dragounová – zobc. fl., klavír / pobočka Zlonice
  • Rudolf Hyška – zobc. fl., klarinet, saxofon
  • Mgr. Vlastimil Trllo – zobc. fl., klarinet, saxofon
  • BcA. Radek Černý – zobc. fl., trubka, HN
  • Mgr. Markéta Jetelová, DiS – zobc. fl., příčná flétna
  • BcA. Jaroslav Škuta, DiS – zobc. fl., klarinet
  • BcA. Martin Thuma, DiS – zobc. fl., trubka, trombón, lesní roh, baskřídlovka
  • MgA. Jindřich Klapetek - zobc. flétna, klarinet, saxofon

Oddělení bicích nástrojů:

  • Jan Jirotka – bicí / vedoucí odd. bicích nástrojů
  • MgA. Jindřich Klapetek - bicí nástroje

Oddělení sólového zpěvu:

  • Štěpánka Taišlová – sólový zpěv, kom. sbor / vedoucí pěveckého odd.
  • Tamara Bernardová – sólový zpěv, klavír
  • Natálie Heková – sólový zpěv, klavír
  • Mgr. Vendula Chmelíková, DiS. – zpěv, klavír, EKN
  • Jaroslav Dobner – sólový zpěv
  • Daniel Klán – sólový zpěv

Hudební nauka:

  • Mgr. Stanislava Macáková – HN, PHV1, PHV2
  • BcA. Radek Černý – HN – konzultační hodiny

Orchestr Gamma:

  • Lenka Machová

Combo ZUŠ Slaný:

  • Libor Batěk

Saxy ZUŠ:

  • Rudolf Hyška

TANEČNÍ OBOR

  • Mgr. Jiří Horák – taneční průprava, současný tanec, taneční praxe / vedoucí tanečního odd.
  • Kateřina Klánová – taneční průprava, současný tanec, taneční praxe

VÝTVARNÝ OBOR

  • Vlasta Jonášová – výtvarná tvorba, výtvarná kultura / vedoucí výtvarného odd.
  • Mgr. Světlana Kopecká – výtvarná tvorba, výtvarná kultura / pobočka Zlonice

Svátek

Dnes je 2.12.2022

Svátek má Blanka

Zítra má svátek Svatoslav

Státní svátky a významné dny na zítřek:

  • Mezinárodní den zdravotně postižených

Aktuální počasí

<<
>>
sobota 11. 12. 2022
mírné sněžení 2 °C 0 °C
mírné sněžení, slabý východní vítr
vítrV, 3.82m/s
tlak1022hPa
vlhkost98%
sněžení2.08mm

Středočeský kraj